Apartament Jagodzianka Biały Dunajec - Biały Dunajec

Góry

Basen

Pokoje dla singli

Obiekt Apartament Jagodzianka Biały Dunajec położony jest w miejscowości Biały Dunajec, w odległości 8 km od miejscowości Bukowina Tatrzańska. Oferuje on ogród i bezpłatne WiFi. Na terenie obiektu znajduje się prywatny parking.

W naszej ofercie m.in.: prywatny parking, parking, gaśnice, piesze wycieczki, pokoje rodzinne, całkowity zakaz palenia, WiFi, ogród, ogrzewanie, dostęp do Internetu, bezpłatny parking, taras, Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne, park wodny, Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych, Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa, Zasady dystansu społecznego są przestrzegane, czujnik dymu, Pokoje są dezynfekowane między pobytami, bezpłatne WiFi, Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte, Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji, pokoje dla niepalących, Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości, parking na miejscu, dostęp za pomocą kluczy, W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk, Możliwe wystawienie faktury.

Doba hotelowa zaczyna się od godziny 15:00 a kończy o godzinie 10:00.

W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Apartament Jagodzianka Biały Dunajec o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)

Apartament 5 osobowy (1 łóżko pojedyncze, 1 duże łóżko podwójne, 2 rozkładane sofy - 33 mkw);
Studio 2 osobowy (1 rozkładana sofa - 18 mkw).

Apartament Jagodzianka Biały Dunajec Apartament Jagodzianka Biały Dunajec
Biały Dunajec