Apartament pod Ratuszem - Jelenia Góra

Apartament pod Ratuszem Apartament pod Ratuszem Apartament pod Ratuszem Apartament pod Ratuszem Apartament pod Ratuszem Apartament pod Ratuszem Apartament pod Ratuszem

Apartament pod Ratuszem

Cena od: 137 PLN / 1 dzień Obiekt Apartament pod Ratuszem oferuje bezpłatne WiFi oraz widok na miasto. Położony jest on w miejscowości Jelenia Góra. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Stadion Miejski w Jeleniej Górze – 1,4 km, Karkonoski Park Narodowy – 10 km.

W naszej ofercie m.in.: bezpłatne WiFi, Możliwe wystawienie faktury, WiFi, pokoje rodzinne, Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości, dostęp do Internetu, czujnik dymu, Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa, Pokoje są dezynfekowane między pobytami, bezpłatny parking, Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych, WiFi dostępne w całym obiekcie, parking na miejscu, parking, Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne, całkowity zakaz palenia, pokoje dla niepalących, ogrzewanie.

Doba hotelowa zaczyna się od godziny 15:00 a kończy o godzinie 10:00.

W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Apartament pod Ratuszem o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)

Pokój Czteroosobowy 4 osobowy (1 łóżko podwójne, 1 rozkładana sofa - 30 mkw).

Apartament pod Ratuszem Apartament pod Ratuszem
Jelenia Góra