Gościniec nad Zalewem - Kąty Rybackie

Gościniec nad Zalewem Gościniec nad Zalewem Gościniec nad Zalewem Gościniec nad Zalewem Gościniec nad Zalewem Gościniec nad Zalewem Gościniec nad Zalewem

Gościniec nad Zalewem

Wyżywienie

Pokoje dla singli

Obiekt Gościniec nad Zalewem, usytuowany w miejscowości Kąty Rybackie, oferuje bar, bezpłatny prywatny parking, ogród oraz prywatną plażę. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Kąty Rybackie Beach – 1 km.

W naszej ofercie m.in.: ogrzewanie, Apteczki pierwszej pomocy są dostępne, Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości, Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie, Co najmniej 80% jedzenia pochodzi z regionu, w którym zlokalizowany jest obiekt, bezpłatny parking, Posiłki mogą być dostarczone do miejsca zakwaterowania gości, W miejscach wspólnego spożywania posiłków stoliki ustawiono w odległości pozwalającej na zachowanie dystansu społecznego, pokoje dla niepalących, bar, Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu, Maseczki dla gości, kaplica / świątynia, Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa, restauracja, Pokoje są dezynfekowane między pobytami, Co najmniej 80% oferowanej żywności jest organiczne, Pojemniki na śniadanie na wynos, prywatna plaża, pokoje rodzinne, Obiekt używa tylko toalet oszczędzających wodę (np. niskoprzepływowych lub z podwójnymi spłuczkami), Zasady dystansu społecznego są przestrzegane, piesze wycieczki, Obiekt posiada tereny zielone, takie jak ogrody czy ogrody na dachach, W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk, Możliwość rezygnacji z usługi codziennego sprzątania, parking na miejscu, Płatności bezgotówkowe są możliwe, lokalizacja przy samej plaży, kajakarstwo, prywatny parking, zwierzęta domowe są akceptowane, Dostarczane posiłki są bezpiecznie zamknięte, piesze wycieczki, posiłki dla dzieci, dostęp do Internetu, Dostępne są wycieczki i zajęcia organizowane przez lokalne firmy, Goście mogą zrezygnować z codziennej wymiany ręczników, Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne, Co najmniej 80% opraw oświetleniowych wykorzystuje energooszczędne żarówki LED, wycieczka lub spacer po miejscowych zabytkach, parking, Procedura sprawdzania stanu zdrowia gości, gaśnice, WiFi, Goście są informowani o lokalnych ekosystemach, dziedzictwie kulturowym i wymogach dotyczących zachowania, puby, obiady na wynos, wędkowanie, Możliwe wystawienie faktury, Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji, ogród, Termometry dla gości zapewnione przez obiekt, Wszystkie okna są podwójnie oszklone, taras, WiFi dostępne w całym obiekcie, Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych, bezpłatne WiFi.

Doba hotelowa zaczyna się od godziny 12:00 a kończy o godzinie 10:00.

Przed przyjazdem należy dokonać przedpłaty przelewem. Personel obiektu przekaże Gościom szczegółowe informacje po dokonaniu rezerwacji.

Pokój Trzyosobowy 3 osobowy (3 łóżka pojedyncze - 14 mkw);
Rodzinny 5 osobowy (2 łóżka pojedyncze, 3 rozkładane sofy - 32 mkw);
Domek 6 osobowy (3 łóżka pojedyncze, 1 rozkładana sofa, 1 łóżko pojedyncze, 1 rozkładana sofa - 42 mkw);
Domek 5 osobowy (2 łóżka pojedyncze, 1 rozkładana sofa, 2 łóżka pojedyncze - 32 mkw);
Domek 4 osobowy (2 łóżka pojedyncze, 2 rozkładane sofy - 32 mkw);
Domek 3 osobowy (3 łóżka pojedyncze - 22 mkw);
Domek 2 osobowy (2 łóżka pojedyncze - 13 mkw);
Pokój Czteroosobowy 4 osobowy (2 łóżka pojedyncze, 2 rozkładane sofy - 16 mkw);
Pokój Trzyosobowy 3 osobowy (2 łóżka pojedyncze, 1 rozkładana sofa - 15 mkw);
Pokój Czteroosobowy 4 osobowy (2 łóżka pojedyncze, 2 rozkładane sofy - 16 mkw).

Gościniec nad Zalewem Gościniec nad Zalewem
Kąty Rybackie