Apartament Karolina Zielone Tarasy - Kołobrzeg

Morze

Udogodnienia

Cena od: 102 PLN / 1 dzień
Obiekt Apartament Karolina - Zielone Tarasy oferuje patio oraz widok na ogród. Do dyspozycji Gości jest również czajnik. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Kolobrzeg Central Beach – około 700 m.

W naszej ofercie m.in.: pokoje dźwiękoszczelne, zwierzęta domowe są akceptowane, Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu, restauracja, piesze wycieczki, centrum fitness, winda, ogrzewanie, Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości, bezpłatny parking, parking, kort tenisowy, Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą, parking na miejscu, Procedura sprawdzania stanu zdrowia gości, Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji, dostęp do Internetu, obiady na wynos, sklep na miejscu, WiFi dostępne w całym obiekcie, Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte, udogodnienia dla niepełnosprawnych, dostęp dla wózków inwalidzkich, całkowity zakaz palenia, taras, leżaki lub krzesełka plażowe, Płatności bezgotówkowe są możliwe, parking przy ulicy, bezpłatne WiFi, W miejscach wspólnego spożywania posiłków stoliki ustawiono w odległości pozwalającej na zachowanie dystansu społecznego, plac zabaw, meble ogrodowe, Możliwe wystawienie faktury, Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa, ogród, jazda na rowerze, Pokoje są dezynfekowane między pobytami, pokoje dla niepalących, WiFi, W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk, taras słoneczny, lokalizacja przy samej plaży, transfer lotniskowy, ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie, fitness, gry planszowe / puzzle, monitoring wokół obiektu, Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych, Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne, pokoje rodzinne, Zasady dystansu społecznego są przestrzegane, miejsce na piknik, Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie, plaża, transfer lotniskowy (dodatkowa opłata), plac zabaw dla dzieci.

Doba hotelowa zaczyna się od godziny 14:00 a kończy o godzinie 11:00.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Apartament Karolina - Zielone Tarasy o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Zgodnie z rządowymi wytycznymi dotyczącymi minimalizacji ryzyka transmisji koronawirusa (COVID-19) ten obiekt nie przyjmuje gości z niektórych krajów w okresie obowiązywania tych wytycznych. Sprzedaż jedzenia i napojów w tym obiekcie może być ograniczona lub niedostępna ze względu na koronawirusa (COVID-19). Z powodu koronawirusa (COVID-19) spa i siłownia są niedostępne. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)

Apartament 4 osobowy (1 łóżko podwójne, 1 rozkładana sofa - 48 mkw).

Apartament Karolina Zielone Tarasy Apartament Karolina Zielone Tarasy
Kołobrzeg

Uzdrowiskowa i portowa wizytówka wybrzeża - Kołobrzeg

Kołobrzeg to miasto położone w województwie zachodniopomorskim nad Morzem Bałtyckim przy ujściu rzeki Parsęty do Zatoki Pomorskiej. Zaledwie kilka kilometrów dzieli Kołobrzeg od Grzybowa czy innej atrakcyjnej miejscowości nadmorskiej – Ustronia Morskiego. Kołobrzeg to miasto skupiające każdego roku gości z zagranicy, a zwłaszcza z Niemiec. Miasto uzdrowiskowe, które oferuje turystom i kuracjuszom kilka ośrodków uzdrowiskowych, atrakcyjne udogodnienia w postaci serii zabiegów rehabilitacyjnych oraz miejsc ze strefą SPA & Wellness.

Szeroka i piaszczysta plaża zachęca do korzystania z uroków promieni słonecznych, a promenada znajdująca się przy plaży pozwala na spacery, jazdę na rowerze czy na rolkach. Długie molo w Kołobrzegu to miejsce, gdzie bez wątpienia turyści kierują swoje pierwsze kroki. Latarnia morska znajdująca się w porcie to miejsce, gdzie turyści chętnie robią sobie zdjęcia.

Aby uatrakcyjnić swoją podróż po Kołobrzegu, a w szczególności zająć czas swoich dzieci podczas wyprawy, warto odwiedzić kilka miejsc, które je zainteresują. Jednym z nich bez wątpienia jest Miasto Myszy – miejsce gdzie można zobaczyć około 500 żywych myszek w ciekawych aranżacjach przestrzennych i baśniowych sceneriach, pokazujące łagodne oblicze tych małych stworzeń. Muzeum 6D to kolejna ciekawa propozycja dla dzieci. Miejsce nie pasujące do stereotypowego obrazu muzeów. To miejsce przeniesie całą rodzinę w świat kolorów, historii, a nieść po tym miejscu będzie kojący głos, który opowiada historię malowideł i elementów, które mijamy w pomieszczeniu.

Ciekawą propozycją dla każdego jest również Oceanarium, gdzie można poznać wiele gatunków stworzeń morskich, jest to miejsce gdzie całe rodziny mogą zaczerpnąć lekcji w bardzo przyjemnej formie. Miejscem, które pozwala na poznanie historii jest Muzeum Oręża Polskiego, które zostało otwarte w roku 1963 i do dziś turyści z całego świata odwiedzają to miejsce, aby poznać polską historię.

Jedną z najważniejszych funkcji Kołobrzegu, zaraz po funkcji uzdrowiskowej, jest funkcja portu morskiego, który do dziś działa jako port handlowy z funkcją rybacką i jachtową. Port w Kołobrzegu jest miejscem, które stanowi symbol Kołobrzegu jako miasta portowego. Również przy porcie znajdują się liczne stragany, atrakcje turystyczne oraz restauracje serwujące świeże ryby – prosto z portu!