Chateau Karpielówka - Kościelisko

Chateau Karpielówka Chateau Karpielówka Chateau Karpielówka Chateau Karpielówka Chateau Karpielówka Chateau Karpielówka Chateau Karpielówka

Chateau Karpielówka

FR

Cena od: 359 PLN / 1 dzień Cichy i przytulny Chateau Karpielówka usytuowany jest w Kościelisku, 3,3 km od Doliny Kościeliskiej. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking w garażu. W apartamencie można korzystać z bezpłatnego WiFi.

W naszej ofercie m.in.: WiFi, Co najmniej 80% opraw oświetleniowych wykorzystuje energooszczędne żarówki LED, ogrzewanie, Maseczki dla gości, biblioteka, Goście mogą zrezygnować z codziennej wymiany ręczników, Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne, Płatności bezgotówkowe są możliwe, W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk, Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa, zwierzęta domowe są akceptowane, Pokoje są dezynfekowane między pobytami, Zasady dystansu społecznego są przestrzegane, Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie, pokoje dźwiękoszczelne, pokoje dla niepalących, kort tenisowy, ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie, parking na miejscu, jazda na rowerze, Na terenie obiektu znajdują się kosze do segregacji śmieci, a odpady poddawane są recyklingowi, Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości, bezpłatne WiFi, dostęp do Internetu, całkowity zakaz palenia, piesze wycieczki, Obiekt nie posiada dzikich (nieudomowionych) zwierząt, które można zobaczyć lub z którymi można wchodzić w interakcje – nie są one wykorzystywane, konsumowane ani sprzedawane, ogród, parking, bezpłatny parking, prywatny parking, Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte, taras słoneczny, Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych, Możliwe wystawienie faktury, park wodny.

Doba hotelowa zaczyna się od godziny 16:00 a kończy o godzinie 11:00.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Chateau Karpielówka o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Przed przyjazdem należy dokonać przedpłaty przelewem. Personel obiektu przekaże Gościom szczegółowe informacje po dokonaniu rezerwacji. Zgodnie z rządowymi wytycznymi dotyczącymi minimalizacji ryzyka transmisji koronawirusa (COVID-19) ten obiekt nie przyjmuje gości z niektórych krajów w okresie obowiązywania tych wytycznych. W odpowiedzi na koronawirusa (COVID-19) ten obiekt zapewnia obecnie dodatkowe środki bezpieczeństwa i środki sanitarne. Depozyt na poczet zniszczeń w wysokości PLN 400 jest wymagany po przyjeździe. Zapłacona kwota powinna zostać zwrócona przy wymeldowaniu. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)

Apartament 4 osobowy (1 duże łóżko podwójne, 1 rozkładana sofa - 40 mkw).

Chateau Karpielówka Chateau Karpielówka
Kościelisko

Kościelisko - rekreacja i górski wypoczynek

Kościelisko to malownicza górska miejscowość położona na stokach Pogórza Gubałowskiego oraz w Rowie Kościeliskim. Jest to doskonałe miejsce wypadowe dla turystów, ponieważ znajduje się jedynie kilka kilometrów od Zakopanego. Nierozłączne części Kościeliska to: Chotarz, Butorów, Budzówka, Czajki, Blachówka, Gronik, Groń, Górkówka, Kierpcówka, Karpielówka, Kiry, Nędzówka, Pitoniówka, Pająkówka, Rysulówka, Staszelówka, Sobiczkowa, Sywarne, Wojdyłówka i Szeligówka.

Kościelisko znajduje się bardzo blisko Tatrzańskiego Parku Narodowego, do którego można wejść z kilku punktów: na Groniku, na Polanie Biały Potok, na Nędzówce oraz w Kirach. Warto skorzystać z atrakcyjnych tras, które prowadzą przez tamte tereny. Przez Dolinę Kościeliska wiedzie trasa w Kirach, a z Nędzówki na Przysłop Miętusi.

Polecane są piękne trasy, z niesamowitymi widokami, przeznaczone dla początkujących uczestników szlaków górskich. Trasy prowadzą po Pasmach Gubałowskich i jest to ścieżka rowerowa przez Dzianisz do Chochołowa, zielony szlak na Butorowy Wierch oraz czarny szlak na Gubałówkę.

Kościelisko tworzy idealne miejsce do spędzenia ferii czy wakacji – wiele możliwości skorzystania z atrakcji turystycznych, szlaków, wyciągów oraz doskonałej bazy karczm oraz punktów z pamiątkami. Jeśli górskie szaleństwo, to tylko w tej części Polski – blisko położone Zakopane daje szersze możliwości wczasowiczom na korzystanie z górskiego klimatu!