Apartamenty Poli House - Krynica Morska

Apartamenty Poli House Apartamenty Poli House Apartamenty Poli House Apartamenty Poli House Apartamenty Poli House Apartamenty Poli House Apartamenty Poli House

Apartamenty Poli House

Obiekt Apartamenty Poli House oferuje zakwaterowanie bez wyżywienia w apartamentach położonych w Krynicy Morskiej. Wszystkie apartamenty są przestronne i urządzone zostały w stylu skandynawskim.

W naszej ofercie m.in.: Możliwe wystawienie faktury, taras, parking, ogrzewanie, WiFi, pokoje rodzinne, prywatny parking, parking na miejscu, dostęp do Internetu, bezpłatny parking, bezpłatne WiFi, WiFi dostępne w całym obiekcie.

Doba hotelowa zaczyna się od godziny 15:00 a kończy o godzinie 11:00.

Przed przyjazdem należy dokonać przedpłaty przelewem. Personel obiektu przekaże Gościom szczegółowe informacje po dokonaniu rezerwacji. Na terenie obiektu obowiązuje zakaz organizowania imprez. W obiekcie mogą przebywać wyłącznie zakwaterowane osoby. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)

Apartament 6 osobowy (1 duże łóżko podwójne, 1 łóżko piętrowe, 1 rozkładana sofa, 1 rozkładana sofa - 80 mkw);
Apartament 6 osobowy (1 rozkładana sofa, 1 duże łóżko podwójne, 1 duże łóżko podwójne, 1 rozkładana sofa - 70 mkw).

Apartamenty Poli House Apartamenty Poli House
Krynica Morska