Trojanda - Krynica-Zdrój

Góry

Pokoje dla singli

UK

Obiekt Trojanda położony jest w miejscowości Krynica-Zdrój w regionie małopolskie i zapewnia bezpłatne WiFi oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy znajduje się: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny i Park Zdrojowy w Krynicy Zdrój.

W naszej ofercie m.in.: kort tenisowy, bezpłatne WiFi, narciarstwo, jazda konna, przechowalnia nart, dostęp do Internetu, ogród, gaśnice, parking na miejscu, Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych, wspólna kuchnia, indywidualne zameldowanie / wymeldowanie, plac zabaw, W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk, pokoje dla niepalących, Pokoje są dezynfekowane między pobytami, Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu, prywatny parking, Zasady dystansu społecznego są przestrzegane, ogrzewanie, jazda na rowerze, miejsce na piknik, WiFi, dostęp za pomocą kluczy, część przeznaczona dla palących, całkowity zakaz palenia, Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte, bezpłatny parking, Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne, kręgielnia, Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości, Możliwe wystawienie faktury, piesze wycieczki, monitoring wokół obiektu, pokoje rodzinne, parking, Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa, przechowalnia bagażu.

Doba hotelowa zaczyna się od godziny 14:00 a kończy o godzinie 11:00.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Trojanda o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie. Przed przyjazdem należy dokonać przedpłaty przelewem. Personel obiektu przekaże Gościom szczegółowe informacje po dokonaniu rezerwacji. W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.

Pokój Trzyosobowy 3 osobowy (2 łóżka pojedyncze, 1 rozkładana sofa - 15 mkw);
Pokój Czteroosobowy 4 osobowy (2 łóżka pojedyncze, 1 łóżko podwójne - 20 mkw);
Pokój Dwuosobowy 2 osobowy (1 łóżko podwójne - 11 mkw);
Pokój Trzyosobowy 3 osobowy (1 łóżko pojedyncze, 1 łóżko podwójne - 14 mkw);
Pokój Dwuosobowy 2 osobowy (1 łóżko podwójne - 11 mkw);
Pokój Trzyosobowy 3 osobowy (1 łóżko pojedyncze, 1 łóżko podwójne - 14 mkw);
Pokój Trzyosobowy 3 osobowy (2 łóżka pojedyncze, 1 rozkładana sofa - 15 mkw);
Pokój Czteroosobowy 4 osobowy (2 łóżka pojedyncze, 1 łóżko podwójne - 20 mkw).

Trojanda Trojanda
Krynica-Zdrój