Rezydencja Niechorze 115 5D Apartamenty - Niechorze

Rezydencja Niechorze 115 5D Apartamentyapartamenty - mieszkania

Morze

Obiekt Rezydencja Niechorze 115 - 5D Apartamenty położony jest przy plaży w miejscowości Niechorze i zapewnia ogród, taras oraz bezpłatne WiFi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Niechorze Beach – 100 m.

W naszej ofercie m.in.: Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą, pokoje dla niepalących, system alarmowy, plaża, prywatny parking, Możliwe wystawienie faktury, winda, monitoring w pomieszczeniach ogólnodostępnych, czujnik dymu, Pokoje są dezynfekowane między pobytami, zwierzęta domowe są akceptowane, monitoring wokół obiektu, parking na miejscu, WiFi, lokalizacja przy samej plaży, taras, Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji, ogród, Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych, Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa, dostęp do Internetu, Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości, parking, gaśnice, ogrzewanie, bezpłatne WiFi, całkowity zakaz palenia.

Doba hotelowa zaczyna się od godziny 16:00 a kończy o godzinie 10:00.

W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.

Apartament 4 osobowy (1 łóżko podwójne, 1 rozkładana sofa - 38 mkw).

Rezydencja Niechorze 115 5D Apartamenty Rezydencja Niechorze 115 5D Apartamenty
Niechorze