Beżowe Love - Olsztyn

Beżowe Love Beżowe Love Beżowe Love Beżowe Love Beżowe Love Beżowe Love Beżowe Love

Beżowe Love

Cena od: 182 PLN / 1 dzień Obiekt Beżowe Love położony jest w dogodnej lokalizacji w miejscowości Olsztyn i oferuje plac zabaw oraz wspólny salon. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Stadion Miejski w Olsztynie – niecały kilometr, Planetarium w Olsztynie – 2,1 km.

W naszej ofercie m.in.: bezpłatny parking, parking na miejscu, dostęp do Internetu, pokoje rodzinne, Brak plastikowych przedmiotów jednokrotnego użytku, taras słoneczny, książki, DVD i muzyka dla dzieci, ogrzewanie, Goście mogą zrezygnować z codziennej wymiany ręczników, winda, WiFi, plac zabaw dla dzieci, całkowity zakaz palenia, prywatny parking, parking, taras, Możliwe wystawienie faktury, wspólna kuchnia, wspólny salon / sala TV, zwierzęta domowe są akceptowane, bezpłatne WiFi, plac zabaw, pokoje dla niepalących, gry planszowe / puzzle, kanały telewizyjne dla dzieci.

Doba hotelowa zaczyna się od godziny 14:00 a kończy o godzinie 11:00.

W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Beżowe Love o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.

Apartament 6 osobowy (1 duże łóżko podwójne, 2 łóżka pojedyncze, 1 rozkładana sofa - 53 mkw).

Beżowe Love Beżowe Love
Olsztyn