17 WIDOK - Polańczyk

17 WIDOK 17 WIDOK 17 WIDOK 17 WIDOK 17 WIDOK 17 WIDOK 17 WIDOK

17 WIDOK

Obiekt 17 WIDOK znajduje się w Polańczyku i oferuje balkon. Na miejscu zapewniono bezpłatny prywatny parking. Solina oddalona jest o 4 km. Apartament mieści salon i jest wyposażony w telewizor z płaskim ekranem.

W naszej ofercie m.in.: WiFi, dostęp do Internetu, bezpłatne WiFi, parking, pokoje dla niepalących, prywatny parking, całkowity zakaz palenia, bezpłatny parking, parking na miejscu, WiFi dostępne w całym obiekcie, pokoje rodzinne.

Doba hotelowa zaczyna się od godziny 15:00 a kończy o godzinie 10:00.

W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu 17 WIDOK o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)

Apartament 4 osobowy (1 łóżko podwójne, 2 łóżka pojedyncze, 1 rozkładana sofa - 54 mkw).

17 WIDOK 17 WIDOK
Polańczyk