Apartament DT City Center View - Rzeszów

Apartament DT City Center View

Obiekt Apartament D&T City Center View położony jest w miejscowości Rzeszów i oferuje bezpłatne WiFi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Centrum handlowe Nowy Świat – 1,8 km, Podziemna trasa turystyczna – 600 m, Teatr Miejski – 200 m.

W naszej ofercie m.in.: pokoje rodzinne, monitoring w pomieszczeniach ogólnodostępnych, ogrzewanie, Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa, dostęp do Internetu, bezpłatny parking, bezpłatne WiFi, Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte, całkowity zakaz palenia, WiFi, WiFi dostępne w całym obiekcie, W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk, parking na miejscu, Co najmniej 80% opraw oświetleniowych wykorzystuje energooszczędne żarówki LED, winda, Pokoje są dezynfekowane między pobytami, Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne, parking, pokoje dla niepalących, Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych.

Doba hotelowa zaczyna się od godziny 16:00 a kończy o godzinie 11:00.

W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)

Apartament typu Suite 4 osobowy (2 łóżka pojedyncze, 1 łóżko pojedyncze, 1 łóżko pojedyncze - 60 mkw).

Apartament DT City Center View Apartament DT City Center View
Rzeszów

Rzeszów, centrale miasto aglomeracji rzeszowskiej.

Rzeszów znajduje się w województwie podkarpackim. Jest to centralne miasto aglomeracji rzeszowskiej. Rzeszów położony jest na pograniczu dwóch makroregionów: Kotliny Sandomierskiej i Pogórza Środkowobeskidzkiego oraz na pograniczu Pogórza Karpackiego i Kotliny Sandomierskiej nad rzeką Wisłok. Miasto leży na granicy dwóch jednostek tektonicznych północnej i południowej, północna to zapadlisko podkarpackie, a południowa to płaszczowizna skolska.

W Rzeszowie znajdują się się dwie uczelnie państwowe (Uniwersytet Rzeszowski i Politechnika Rzeszowska) oraz uczelnie niepubliczne (Wyższa Szkoła Inżynieryjno-Ekonomiczna, WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania oraz Wyższe Seminarium Duchowe).

W Rzeszowie znajdują się międzynarodowy port lotniczy oraz Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny. W mieście jest również Specjalna Strefa Ekonomiczna Rzeszów-Dworzysko.

W mieście są trzy konsulaty honorowe: Ukrainy, Niemiec i Słowacji. Miasto jest członkiem Unii Metropolii Polskich i Stowarzyszenia Eurocities, które zrzesza miasta europejskie.

Prawa miejskie Rzeszowa zostały nadane 19 stycznia 1354 roku przez Kazimierza Wielkiego. Od tamtego dnia aż do połowy XIX wieku Rzeszów był miastem prywatnym oraz rezydencją magnacką.

Na terenie miasta znajdują się liczne mosty, w tym Most Lwowski, Most Karpacki, Most Narutowicza, Most Św. Józefa, Most Załęski, Most Zamkowy, Most Kolejowy i Most Tadeusza Mazowieckiego.

W Rzeszowie odbywają się festiwale, w tym: Carpathia Festival, RzeszOff Art Festival, Wielokulturowy Festiwal Galicja, Festiwal Teatrów Amatorskich, Multimedia Happy End Festiwal, Multimedia Szajna Festiwal, Koncert "Jednego Serca, jednego ducha" czy Rzeszów Air Show. Na terenie miasta są też teatry (Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Teatr "Maska", Teatr Przedmieście, Teatr Nowy czy Teatr "Bo tak"), kina (Multikino, Kino Zorza, Kino WDK, CineSpace Kino 6D lub Kino Plenerowe "Skwer Różanka) oraz kabarety (Kaczka Pchnięta Nożem, Na Chybił Trafił i Dwa Balony i Ten Trzeci).

Zapraszamy na urlop do Rzeszowa!