Chata Walichnowska - Sokolniki

Chata Walichnowska Chata Walichnowska Chata Walichnowska Chata Walichnowska Chata Walichnowska Chata Walichnowska Chata Walichnowska

Chata Walichnowskapensjonaty - domy wczasowe

Wyżywienie

Pokoje dla singli

Cena od: 133 PLN / 1 dzień
Hotel Chata Walichnowska położony jest 16 km od centrum Wielunia. Oferuje on pokoje z bezpłatnym, bezprzewodowym dostępem do Internetu, balkonem i telewizorem LCD z dostępem do kanałów telewizji kablowej.

W naszej ofercie m.in.: Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne, piesze wycieczki, gaśnice, piesze wycieczki, część przeznaczona dla palących, pokoje rodzinne, ogrzewanie, Dostarczane posiłki są bezpiecznie zamknięte, Posiłki mogą być dostarczone do miejsca zakwaterowania gości, dostęp za pomocą kluczy, bezpłatne WiFi, wino / szampan, obiady na wynos, parking dla osób niepełnosprawnych, W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk, monitoring w pomieszczeniach ogólnodostępnych, sklep na miejscu, restauracja, plac zabaw dla dzieci, całodobowa ochrona, miski dla pupila, Płatności bezgotówkowe są możliwe, parking, pokoje dla alergików, czujnik dymu, taras słoneczny, meble ogrodowe, indywidualne zameldowanie / wymeldowanie, klimatyzacja, Ekrany lub inne przegrody odgradzające personel od gości zainstalowano w odpowiednich miejscach, jazda na rowerze, plac zabaw, wycieczki rowerowe, bar, śniadanie w pokoju, Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych, taras, dostęp do Internetu, całkowity zakaz palenia, Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości, ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie, monitoring wokół obiektu, owoce, zaplecze bankietowe / konferencyjne, parking na miejscu, przechowalnia bagażu, codzienne sprzątanie, faks / ksero, Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji, Zasady dystansu społecznego są przestrzegane, WiFi, specjalne potrawy dietetyczne (na życzenie), Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu, pokoje dla niepalących, Pokoje są dezynfekowane między pobytami, Apteczki pierwszej pomocy są dostępne, bezpłatny parking.

Doba hotelowa zaczyna się od godziny 14:00 a kończy o godzinie 11:00.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Chata Walichnowska o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie. W odpowiedzi na koronawirusa (COVID-19) ten obiekt zmniejszył wymiar pracy recepcji i obsługi. Ze względu na koronawirusa (COVID-19) upewnij się, że rezerwujesz ten obiekt zgodnie z wytycznymi władz lokalnych w miejscu docelowym, w tym między innymi dotyczącymi celu podróży i maksymalnego dozwolonego rozmiaru grupy. Zgodnie z rządowymi wytycznymi dotyczącymi minimalizacji ryzyka transmisji koronawirusa (COVID-19) w okresie obowiązywania tych wytycznych ten obiekt może akceptować rezerwacje tylko od kluczowych pracownikówpodróżujących dysponujących specjalnym pozwoleniem, którzy przedstawią odpowiedni dowód po przyjeździe. Jeśli taki dowód nie zostanie przedstawiony, rezerwacja zostanie odwołana po przyjeździe. Z powodu koronawirusa (COVID-19) noszenie maseczki jest obowiązkowe we wszystkich pomieszczeniach ogólnodostępnych. Zgodnie z rządowymi wytycznymi dotyczącymi minimalizacji ryzyka transmisji koronawirusa (COVID-19) w okresie obowiązywania tych wytycznych ten obiekt może prosić gości o przedstawienie dodatkowych dokumentów potwierdzających tożsamość, trasę podróży oraz inne istotne informacje. W dniu 1 stycznia 2020 roku wymeldowanie możliwe jest do godziny 13:00.

Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi 2 osobowy (2 łóżka pojedyncze - 14 mkw);
Apartament 4 osobowy (1 rozkładana sofa, 1 duże łóżko podwójne - 25 mkw);
Pokój Dwuosobowy 2 osobowy (1 duże łóżko podwójne - 14 mkw);
Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami 2 osobowy (2 łóżka pojedyncze - 20 mkw).

Chata Walichnowska Chata Walichnowska
Sokolniki