VacationClub Regina Maris Apartment 71 - Świnoujście

Basen

Spa/wellness

Cena od: 211 PLN / 1 dzień
Obiekt VacationClub - Regina Maris Apartment 71 jest położony w Świnoujściu, 700 metrów od promenady. Oferuje on w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz bezpłatny godzinny dostęp do oddalonego o 230 metrów parku wodnego Baltic Molo.

W naszej ofercie m.in.: restauracja, pokoje rodzinne, jazda na rowerze, całkowity zakaz palenia, parking, pokoje dla niepalących, wanna z hydromasażem / jacuzzi, udogodnienia spa, klub dla dzieci, kryty basen, zwierzęta domowe są akceptowane, kryty basen (czynny przez cały rok), szatnia / przebieralnia, basen dla dzieci, WiFi, park wodny, bezpłatne WiFi, parking na miejscu, prywatny parking, centrum fitness, bezpłatny parking, Możliwe wystawienie faktury, zjeżdżalnia wodna, kręgielnia, ogrzewanie, masaż, winda, dostęp do Internetu, ręczniki kąpielowe/plażowe, basen, basen, piesze wycieczki, spa i centrum odnowy biologicznej, sauna, łaźnia turecka / parowa.

Doba hotelowa zaczyna się od godziny 16:00 a kończy o godzinie 10:00.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu VacationClub - Regina Maris Apartment 71 o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie. W odpowiedzi na koronawirusa (COVID-19) ten obiekt podjął środki mające na celu ochronę gości i personelu. Niektóre usługi i udogodnienia mogą być niedostępne lub ograniczone. Depozyt na poczet zniszczeń w wysokości PLN 500 jest wymagany po przyjeździe. Opłaty dokonuje się kartą kredytową. Zapłacona kwota powinna zostać zwrócona w ciągu 14 dni od wymeldowania. Całość depozytu zostanie zwrócona na konto karty kredytowej po sprawdzeniu stanu obiektu.

Apartament 4 osobowy (1 łóżko podwójne, 1 rozkładana sofa - 32 mkw).

VacationClub Regina Maris Apartment 71 VacationClub Regina Maris Apartment 71
Świnoujście