Margi Jazz Apartament - Szczecin

Margi Jazz Apartament Margi Jazz Apartament Margi Jazz Apartament Margi Jazz Apartament Margi Jazz Apartament Margi Jazz Apartament Margi Jazz Apartament

Margi Jazz Apartament

IT

Obiekt Margi Jazz Apartament usytuowany jest w dogodnej lokalizacji w centrum miejscowości Szczecin i oferuje balkon. Obiekt zapewnia bezpłatne WiFi oraz całodobową recepcję.

W naszej ofercie m.in.: Obiekt używa tylko toalet oszczędzających wodę (np. niskoprzepływowych lub z podwójnymi spłuczkami), transfer (dodatkowa opłata), system alarmowy, transfer lotniskowy, Wszystkie okna są podwójnie oszklone, pokoje dla niepalących, Możliwe wystawienie faktury, zwierzęta domowe są akceptowane, plac zabaw, transfer lotniskowy (dodatkowa opłata), całodobowa recepcja, Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą, usługa prasowania, Posiłki mogą być dostarczone do miejsca zakwaterowania gości, parking, Część dochodu przeznaczana jest na wsparcie projektów społecznych lub projektów na rzecz zrównoważonego rozwoju, plac zabaw dla dzieci, ogrzewanie, bezpłatny parking, pralnia, Dostarczane posiłki są bezpiecznie zamknięte, całkowity zakaz palenia, ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie, gaśnice, Pojemniki na śniadanie na wynos, dostęp do Internetu, Obiekt używa tylko pryszniców oszczędzających wodę (np. inteligentnych pryszniców, niskoprzepływowych słuchawek prysznicowych), Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości, czujnik dymu, Pokoje są dezynfekowane między pobytami, WiFi, Co najmniej 80% opraw oświetleniowych wykorzystuje energooszczędne żarówki LED, bezpłatne WiFi, Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie, WiFi dostępne w całym obiekcie, Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne.

Doba hotelowa zaczyna się od godziny 15:00 a kończy o godzinie 11:00.

W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Margi Jazz Apartament o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.

Apartament 8 osobowy (1 duże łóżko podwójne, 1 duże łóżko podwójne, 1 łóżko podwójne, 1 rozkładana sofa - 85 mkw).

Margi Jazz Apartament Margi Jazz Apartament
Szczecin