ApartInvest Apartament C8 Szklarska Perła - Szklarska Poręba

ApartInvest Apartament C8 Szklarska Perła

Cena od: 280 PLN / 1 dzień Apart-Invest Apartament C8 Szklarska Perła isin Szklarska Poręba, 3 km from Death Turn, 3.6 km from Dinopark, as well as 3.8 km from Kamienczyka Waterfall. The property features city and mountain views, and is 2.

W naszej ofercie m.in.: narciarstwo, punkt sprzedaży karnetów narciarskich, Możliwe wystawienie faktury, całkowity zakaz palenia, Goście mogą zrezygnować z codziennej wymiany ręczników, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego na miejscu, Brak plastikowych przedmiotów jednokrotnego użytku, ogrzewanie, przechowalnia nart, szkółka narciarska.

Doba hotelowa zaczyna się od godziny 16:00 a kończy o godzinie 10:00.

W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.

Apartament 6 osobowy (1 łóżko podwójne, 2 rozkładane sofy - 45 mkw).

ApartInvest Apartament C8 Szklarska Perła ApartInvest Apartament C8 Szklarska Perła
Szklarska Poręba

Miasto Ducha Gór - Szklarska Poręba

Szklarska Poręba leży w województwie dolnośląskim, w powiecie jeleniogórskim, w dolinie rzeki Kamiennej i jej dopływów - Kamieńczyka i Szklarki. Od południa miasto położone jest na stokach Karkonoszy z dominującą nad miastem Szrenicą, której wysokość wynosi 1362 m n.p.m. Szklarska Poręba jest największą stacją klimatyczną Dolnego Śląska, znaną i cenioną od połowy XIX wieku.

Rozbudowana i zróżnicowana baza noclegowa oraz mnogość atrakcji sprawia, że Szklarska Poręba jest lubianym miejscem wypoczynku wśród turystów. W miasteczku mieści się Karkonoskie Centrum Edukacji Ekologicznej, eksponujące przyrodę i poczynienia człowieka w Karkonoszach

Równie atrakcyjne jest Muzeum Mineralogiczne z największym samorodkiem złota w Polsce, Dom Wlastimila Hofmana, Kamienny Krąg Zbigniewa Frączkiewicza, Leśna Huta oraz dom Carla i Gerharta Hauptmannów wraz z otaczającym ogrodem o powierzchni 4,5 ha, tzw. Ogrodem Ducha Gór

Przez Szklarską Porębę przebiega Euroregionalny długodystansowy szlak rowerowy „Liczyrzepa” ER-2 biegnący przez całe Sudety – z Zittau do Mieroszowa. Dodatkowo w samym mieście jak i wokół niego, wyznaczonych jest ponad 200 kilometrów tras rowerowych o różnych stopniach trudności, niektóre z nich łączą się z trasami rowerowymi okolic Harrachova i Kořenova (Czechy) przez turystyczne-górskie przejścia graniczne.

Szklarska Poręba jest idealną bazą wypadową na piesze wędrówki górskie po Karkonoszach. Szlaki turystyczne przebiegają między innymi przez Główny Szlak Sudecki, Schronisko Kamieńczyk, Hale Szrenicką, Łabski Szczyt, Przełęcz Karkonoską, Hale Izerską, Śnieżne Kotły, Zamek Chojnik i wiele innych.

Pokrywa śnieżna w Szklarskiej Porębie utrzymuje się średnio przez 110 dni w roku, więc jest idealnym ośrodkiem sportów zimowych. Centrum narciarstwa zjazdowego jest masyw Szrenicy. W Górach Izerskich, w rejonie Jakuszyc, dominują narciarze biegowi.

Szklarska Poręba przyciąga nie tylko położeniem. Atrakcje jakie oferuje utwierdzają w przekonaniu, że jest miejscem wartym odwiedzenia.