Apartamenty Maja - Tylicz

Apartamenty Maja Apartamenty Maja Apartamenty Maja Apartamenty Maja Apartamenty Maja Apartamenty Maja Apartamenty Maja

Apartamenty Majaapartamenty - mieszkania

Góry

Basen

Spa/wellness

Obiekt Apartamenty Maja położony jest w miejscowości Tylicz, w odległości 45 km od miejscowości Gródek nad Dunajcem. Oferuje on sezonowy odkryty basen i bezpłatne WiFi. Na terenie obiektu znajduje się prywatny parking.

W naszej ofercie m.in.: basen, bezpłatny parking, piesze wycieczki, kajakarstwo, Zasady dystansu społecznego są przestrzegane, przechowalnia nart, wędkowanie, sauna, prywatny parking, kort tenisowy, Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne, całkowity zakaz palenia, transfer lotniskowy (dodatkowa opłata), płotek wokół basenu, ogród, Możliwe wystawienie faktury, pokoje rodzinne, bezpłatne WiFi, Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu, dostęp do Internetu, kręgielnia, jazda konna, transfer lotniskowy, zabawki do wody, gry planszowe / puzzle, WiFi, plac zabaw dla dzieci, Pokoje są dezynfekowane między pobytami, basen z podgrzewaną wodą, odkryty basen (czynny w sezonie), szkółka narciarska, basen z widokiem, pokoje dla niepalących, parking, ogrzewanie, narciarstwo, wanna z hydromasażem / jacuzzi, sprzęt do grillowania, parking na miejscu, Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych, Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa, odkryty basen, brodzik, W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk, Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości.

Doba hotelowa zaczyna się od godziny 15:00 a kończy o godzinie 10:30.

W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Apartamenty Maja o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. W odpowiedzi na koronawirusa (COVID-19) ten obiekt zapewnia obecnie dodatkowe środki bezpieczeństwa i środki sanitarne. Z powodu koronawirusa (COVID-19) noszenie maseczki jest obowiązkowe we wszystkich pomieszczeniach ogólnodostępnych. Pobyt w tym obiekcie w celu odbycia kwarantanny z powodu koronawirusa (COVID-19) nie jest możliwy. Swimming pool #1: nieczynne od śr 15 WRZ 2021 do śr 01 CZE 2022 Swimming pool #2: nieczynne od śr 15 WRZ 2021 do śr 01 CZE 2022

Apartament 5 osobowy (1 łóżko pojedyncze, 1 duże łóżko podwójne, 1 rozkładana sofa - 30 mkw);
Apartament 5 osobowy (1 łóżko pojedyncze, 1 duże łóżko podwójne, 1 rozkładana sofa - 50 mkw);
Apartament 4 osobowy (1 duże łóżko podwójne, 1 rozkładana sofa - 30 mkw).

Apartamenty Maja Apartamenty Maja
Tylicz