Apartamenty Sosnówka i No 12 - Pobierowo

Apartamenty Sosnówka i No 12 Apartamenty Sosnówka i No 12 Apartamenty Sosnówka i No 12 Apartamenty Sosnówka i No 12

Apartamenty Sosnówka i No 12apartamenty - mieszkania

Morze

Pobierowo

Liczba miejsc

Realizujemy

Cena od: 36 PLN / 1 dzień
Zapraszamy do 03.07 albo od 28.08.2021r.
Polecamy wypoczynek w Apartamencie "Sosnówka" w Pobierowie. Dom położony jest w lesie sosnowym, 200 m od morza, w cichej i spokojnej części Pobierowa.
Teren jest ogrodzony z bezpłatnymi miejscami parkingowymi, miejscem do wypoczynku i grilla. Oferujemy wysoki standard dla 8-osób w 4 pokojach sypialnych. Poza tym jest w pełni wyposażona kuchnia z jadalnią(zmywarka, mikrofalówka, lodówka, zamrażarka, czajnik), łazienka z pełnym węzłem sanitarnym. Internet Wi-Fi.
Oferta nie obejmuje ręczników.

Cena za apartament Sosnówka za dobę w 2021r.

• wysoki sezon:       580 zł
    26 czerwiec - 22 sierpień
  • sezon:      480 zł
    29 maj - 26 czerwiec i 22 sierpień - 30 wrzesień